Magisch straattheater op Simmerdeis

vr 13 mei 2011/Categorie: 2011/0 reacties

Ludmila schrijdt weemoedig over straat. Ze is een oeroude aardheks uit Rusland. Bedaard neemt ze onze wereld in zich op, maar als de heimwee naar de uitgestrekte toendra’s haar teveel wordt barst ze uit in een oud volkslied. Dit tot grote vreugde van haar ondeugende huisduivel Pip. Hij raast rond haar rokken en ontdekt de wereld op een eigenwijze manier. Hij springt, kruipt en rent alle kanten op. Overal ziet hij iets grappigs of iets nieuws in. Deze ontdekkingen deelt hij graag met Ludmila, en natuurlijk de omstanders. Enthousiast zoekt hij contact met ze. Met handen, voeten en een enkel woordje Nederlands gaat hem dat best goed af. En heel soms als de mensen geluk hebben, stelt hij ze voor aan Ludmila. Dat is een groot cadeau, want alleen hij weet dat de hand van Ludmila schudden als een ontmoeting met Moeder Aarde is.

Theater Mutss brengt met de tweepersoons act Ludmilla indrukwekkend straattheater naar Simmerdeis, waarin interactie met het publiek een grote rol speelt. Door de prachtige poppen en spannende verhalen wordt het publiek meegetrokken in een magische wereld. Een geweldige ervaring voor jong en oud!       

 

  

Share |

Er zijn 0 reacties op dit artikel:

Laat uw reactie achter

Wilt u reageren op een artikel? Laat een bericht achter, vergeet niet alle * verplichte velden in te voeren. Wij gebruiken uw email adres niet voor verdere doeleinden.

  • (Wordt niet getoond op de website)

 

 

Simmertweets